Rekrutacja pracowników

Ira Net – Profesjonalne rozwiązania rekrutacyjne

Oferta w zakresie rekrutacji i selekcji kandydatów jest zawsze ściśle uzależniona od tego, na jakie stanowisko poszukują Państwo pracownika i w związku z tym jest indywidualnie projektowana. Zawsze jednak na pierwszym miejscu uwzględniamy Państwa potrzeby i możliwości.

Rozpoczynając proces rekrutacyjny, w zależności od stanowiska pracy, opieramy się na kilku podstawowych etapach:

  • Ustalenie Profilu Idealnego Kandydata (specyfikacja stanowiska i profilu osobowościowego kandydata)
  • Stworzenie strategii poszukiwań Idealnego Kandydata
  • Poszukiwanie i dobór kandydatów (Kampanie ogłoszeniowe na stronach tematycznych i na portalach społecznościowych, baza kandydatów Ira-Net, poszukiwania bezpośrednie)
  • Wstępna selekcja – Pre-screening
  • Wywiad kompetencyjny (kompleksowa ocena kwalifikacji i predyspozycji kandydata)
  • Sporządzenie raportów z przeprowadzonych działań i rekomendacji wyselekcjonowanych kandydatów dla Klienta
  • Umówienie rozmowy kwalifikacyjnej kandydata z Klientem
  • Zatrudnienie kandydata  u Klienta

W trosce o zadowolenie naszych Klientów, ponosimy odpowiedzialność za każdy przeprowadzony projekt rekrutacyjny. Na nasze usługi oferujemy Państwu okres gwarancyjny, który jest indywidualnie ustalany w zależności od rodzaju i specyfikacji stanowiska na które prowadzony jest proces rekrutacyjny. Gwarancja zatrudnienia dotyczy nieodpłatnego poszukiwania oraz przedstawienia w ramach prowadzonego projektu kolejnego kandydata, jeżeli rekomendowany kandydat nie spełnia oczekiwań Klienta.

Koszt usług jest zawsze oparty na zasadzie „Success Fee”, nie pobieramy zaliczek na poczet zleconego projektu rekrutacyjnego. Dajemy Państwu możliwość wyboru jednej z 3 różnych opcji współpracy (Kompleksowa Rekrutacja, Elastyczne Formy Płatności lub Przygotowanie do Spotkania – najczęściej  stosowana forma współpracy w przypadku rekrutacji masowych). Opłaty za wykonane usługi zawsze ustalane są indywidualnie z każdym Klientem biorąc pod uwagę rodzaj wybranej opcji współpracy, zaawansowanie procesu rekrutacyjnego oraz specyfikę stanowiska i branży.