Anonimowy kandydat… To Ty?

Międzynarodowy portal pracy Talinkme, został stworzony z myślą o ludziach poszukujących pracy oraz o pracownikach – którym daje wiele możliwości utworzenie swojego profilu.

Kandydat rejestrujący się na portalu, przechodząc na stronę główną może wybrać czy chce utworzyć profil Aktywny czy też Pasywny. Dodatkowo proces wypełnienia profilu swoimi danymi można przyśpieszyć, pobierając dane z własnego konta na LinkedIn lub pobierając informacje z CV. Utworzony na portalu pracy profil, może także zostać oznaczony jako profil Anonimowy, co pozwala ukryć część informacji o sobie, ale jednocześnie nie wyklucza kandydata z wyników wyszukiwania poprzez pracodawcę, który prowadzi właśnie rekrutację i szuka talentów do swojej firmy.

Jeśli chcesz zmienić pracę zarejestruj się jako kandydat Anonimowy i sam aplikuj na oferty pracy interesujących Cię pracodawców. Jeśli jakiś pracodawca będzie zainteresowany Twoim doświadczeniem i umiejętnościami udostępnionym jako widoczne, system powiadomi Cię, że „ Ten” pracodawca chcę nawiązać z Tobą kontakt. To TY decydujesz o tym czy chcesz udostępnić swoje dane i wziąć udział dalszym procesie rekrutacji.

Utwórz anonimowy profil i szukaj pracy tak, aby Twój obecny pracodawca o tym nie wiedział. Aplikuj bezpiecznie na interesujące Cię stanowiska.
Powodzenia!


 

W razie pytań proszę o kontakt

Monika Duda-Kawa
E-mail: monika.k@ira-net.com
Telefon: +48 533 996 989

Telefon: (+48) 17 772 34 88

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.